Mamy dwie nowości w naszym sklepie internetowym (choć w stacjonarnym były już one dostępne jakiś czas :) ) Pierwsza to folia firmy ASPHALT ART o nazwie ASPHALT WALK - do druku reklam zewnętrznych do aplikacji na trudne podłoża - chodniki, ulice asfaltowe, cementowe, brukowane itp.

Jest to folia składająca się z dwóch warstw - górna warstwa to poliuretan a rdzeń stanowi folia aluminiowa. Dzięki takiemu połączeniu folia ASPHALT ART jest bardzo trwała, odporna na warunki pogodowe w naszym klimacie. Reklama nadrukowana na tej folii wytrzymać może nawet kilka miesięcy "deptania". Dodatkową zaletą folii jest jej antypoślizgowość oraz posiada ona filtr UV. Znajdziecie ją tu: https://www.fabertec.pl/pl/p/Folia-do-druku-reklam-na-ulice-i-chodniki-ASPHALT-WALK/2810

Druga folia to laminat bezbarwny, do laminacji wydruków UV, eco-solventowych, solventowych, latexowych, aplikowanych na podłoża (podłogi) wewnątrz pomieszczeń, czyli np w alejkach sklepów, bibliotek, pasaży, itp.

Laminat ma właściwości antypoślizgowe, posiada filtr UV, oraz strukturę "piasku".

Znajdziecie go tu: https://www.fabertec.pl/pl/p/Laminat-podlogowy-MACTAC-PERMACOLOR-LUV-6301/2809

 

 

Reklama dźwignią handlu, a więc każdy sposób na zapoznanie potencjalnych klientów z Twoją ofertą jest ogromna pomocą w prowadzeniu biznesu. Można stosować różne sposoby na przyciągniecie do siebie ludzi – dobrą metodą jest reklama w środkach masowego przekazu, Internecie i prasie. Jeśli prowadzisz działalność lokalną, jak np. sklep, pizzeria, punkt usługowy czy kwiaciarnia, wówczas jednym z najbardziej ekonomicznych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów jest zastosowanie folii ploterowej. Dlaczego?

czytaj całość »

Prowadzisz biznes? Pokaż go ludziom, a na pewno znajdą się nowi klienci! Sposobów reklamy jest wiele, jednak najpierw zacznij od tego, co masz na wyposażeniu. Jeśli posiadasz służbowe samochody, wówczas to właśnie one mogą w bardzo prosty sposób stać się nośnikiem wpadającej w oko reklamy wizualnej. W jaki sposób? Kluczem do sukcesu jest folia ploterowa.

czytaj całość »

Reklama dźwignią handlu, a więc każdy sposób na zapoznanie potencjalnych klientów z Twoją ofertą jest ogromna pomocą w prowadzeniu biznesu. Można stosować różne sposoby na przyciągniecie do siebie ludzi – dobrą metodą jest reklama w środkach masowego przekazu, Internecie i prasie. Jeśli prowadzisz działalność lokalną, jak np. sklep, pizzeria, punkt usługowy czy kwiaciarnia, wówczas jednym z najbardziej ekonomicznych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów jest zastosowanie folii ploterowej. Dlaczego?

czytaj całość »

Folia ploterowa to materiał wręcz idealny na reklamy i estetyczne ozdoby. Jest ona samoprzylepna, a dzięki możliwości swobodnego cięcia, da się z niej stworzyć praktycznie wszystko, co tylko jest w danym miejscu potrzebne! Dlatego też folia ploterowa znajduje szerokie zastosowanie w branży reklamowej, a także przydaje się wszędzie tam, gdzie należy umieścić widoczną informację, stanowiącą jednocześnie świetną ozdobę. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej w domowym zaciszu – na przykład zaaplikować na okna lub meble. Ale jaka jest wytrzymałość takiej folii? Jak długo utrzyma się po założeniu?

czytaj całość »

Okleina okienna to wygodne rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcemy ozdobić okno, a co za tym idzie – wnętrze pomieszczenia. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych rozwiązań, bez problemu da się znaleźć okleiny do wnętrz o różnych aranżacjach - zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak również biur, sklepów oraz miejsc użyteczności publicznej. Okleiny okienne spotyka się także powszechnie na witrynach sklepowych.

czytaj całość »

Aplikacja folii może wydawać się dość prostym zadaniem, jednak każdy, kto miał okazję się tym zajmować, zdaje sobie sprawę z tego, iż w rzeczywistości tak nie jest. W tym przypadku konieczna jest nie tylko ogromna precyzja oraz zastosowanie odpowiedniej techniki aplikacji, ale również użycie specjalnych narzędzi, które są do tego przeznaczone. W jakie przyrządy warto się zatem zaopatrzyć zanim przystąpimy do aplikacji folii? Oto kilka podpowiedzi.

czytaj całość »

Folie odblaskowe mogą być wykorzystywane do wielu celów, m.in. wyklejania znaków drogowych lub oznakowania samochodów służ drogowych. Jak powinny odbywać się ich transport i aplikacja? Od czego uzależniona jest jakość folii?

czytaj całość »

Choć mogłoby się wydawać, że kolory widniejące na logach największych światowych marek lub w sieciowych sklepach czy restauracjach to wyłącznie wynik upodobań osób zajmujących się designem, w rzeczywistości stoi za tym rozległa filozofia. Znaczenie kolorów w biznesie jest bowiem bardzo duże i to właśnie nim kierują się giganci, tworząc identyfikację swoich firm.

czytaj całość »

Kolory w przemyśle stają się coraz istotniejsze. O ile w przypadku przemysłu meblowego czy włókienniczego barwy od zawsze odgrywały ważną rolę, o tyle konstrukcje maszyn, rur czy urządzeń przez lata omijały zagadnienie, jakim jest paleta kolorów. Jednak obecnie panujące trendy na rynku wprost wymagają zwracania uwagę na kolorystykę produktów niezależnie od ich przeznaczenia. Czym są palety barw? Kto je tworzy? Na jakiej podstawie są konstruowane?

czytaj całość »

Aranżacja sklepowych okien to sposób na tanią i skuteczną reklamę. Jednak samo naklejenie plakatu na szybę zdecydowanie nie wystarczy. Reklama powinna być przemyślana, by przyciągała wzrok i robiła pozytywne wrażenie. Jak w takim razie przyozdobić okno sklepu?

czytaj całość »

Od 2015 roku w wielu polskich miastach trwają prace nad stworzeniem prawa, które ograniczałoby samowolę w ustawianiu wielkopowierzchniowych reklam. Trzeba przyznać, że jest to problemem praktycznie wszędzie. Trudno znaleźć większe miasto w naszym kraju, którego centrum nie byłoby zastawione wielkimi banerami i bilboardami, nierzadko zajmującymi całą powierzchnię wielkich budynków. Przez wiele lat władze polskich miast załamywały ręce, w praktyce nie mogąc nic z tym zrobić. 

czytaj całość »

Problem przestrzeni publicznej nieustannie zdominowanej przez niekontrolowane wielkopowierzchniowe reklamy dostrzegany jest w większości dużych, polskich miast. Szczecin nie jest pod tym względem wyjątkiem. Również tu władze przez wiele lat nie mogły znaleźć rozwiązania ani pomysłu na ograniczenie narastającego chaosu. 

czytaj całość »

Kraków, jako jedno z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Polsce, musi szczególnie mocno dbać o czystą i uporządkowaną przestrzeń publiczną. Niestety, podobnie jak w większości dużych ośrodków miejskich w Polsce, również w Krakowie istnieje niekończący się problem wielkich reklam, ustawianych bez żadnego ładu i składu. Coś takiego siłą rzeczy wprowadza w przestrzeni miejskiej ogromny chaos i całkowicie zabija jego urok.

czytaj całość »

Mogłoby się wydawać, że wielkie reklamy to stały i niemożliwy do wyeliminowania element krajobrazu każdego dużego miasta. Niektórzy nie zwracają na nie uwagi. Inni twierdzą, że psują one wygląd nawet najbardziej urokliwych zakątków naszych aglomeracji. Trzeba przyznać, że przestrzeni miejskiej w Polsce daleko do jakiegokolwiek uporządkowania i czystości. Reklamy często ustawiane są bez ładu i planu, przez co faktycznie zaśmiecają przestrzeń publiczną.

czytaj całość »

Chyba każdy miał okazję przekonać się, że największe miasta w naszym kraju zostały niejako „zaśmiecone” przez ogromną liczbę reklam, które pojawiały się we wszystkich możliwych miejscach. Jeszcze do niedawna samorządy nie miały prawie żadnego wpływu na to, jakie nośniki i gdzie są montowane, jednak ustawa krajobrazowa z 2015 roku zmieniła ten stan rzeczy. Od tamtej pory, władza ustawodawcza w każdym mieście dostała narzędzie do kontrolowania wyglądu przestrzeni miejskiej, poprzez wprowadzenie określonych reguł dotyczących lokowania reklam na terenie danej gminy. Dotyczącą tej kwestii ustawę, wprowadza również Warszawa, a co się w niej znajdzie?

czytaj całość »

Projektowanie i dekorowanie różnych wnętrz od podstaw nie należy do najłatwiejszych. Problemy pojawiają się również wówczas, kiedy wystrój wnętrza w konkretnym pomieszczeniu staje się przestarzały i niemodny, lub też po prostu nam się znudzi. Wiele osób zwleka z podjęciem decyzji o przeprowadzeniu jakiejkolwiek metamorfozy, gdyż obawia się ponoszenia dużych kosztów i tego, że po prostu zajmie to dużo czasu. Aby odświeżyć nieco wygląd pokoju czy innego pomieszczenia w Twoim domu, nie trzeba jednak decydować się na całkowitą rewolucję. Czasem o charakterze wnętrza mogą bowiem decydować szczegóły.

czytaj całość »

Samochód to dla wielu osób nie tylko środek transportu, ale również sposób na wyrażenie siebie. Chcemy, aby w jakiś sposób oddawał nasz charakter czy sposób myślenia, dlatego też przykładamy sporą wagę do tego, jak wygląda. Co jednak zrobić, gdy po jakimś czasie jego kolor przestanie nas satysfakcjonować, czy też po prostu się znudzi? Możliwości jest co najmniej kilka, ale jeśli chcesz to zrobić w łatwy i tani sposób, folie samochodowe mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz!

czytaj całość »

Każda osoba, która staje się właścicielem mieszkania lub domu, marzy o tym, by jego wnętrza były nie tylko przytulne, ale również cechowały się oryginalnością. Obecnie możliwości aranżacyjnych mamy na szczęście naprawdę dużo. Wystarczy zatem mieć pomysł na to, jak powinny wyglądać poszczególne pomieszczenia w naszym domu i zacząć działać! Mnogość oferowanych nam rozwiązań sprawia, że mnóstwo osób ma problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Naszej uwadze nie może umknąć fakt, iż folie welurowe to jedna z nowości, która rozbudzi Twoje aranżacyjne zmysły.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy od home.pl